Dostawcy

Ansteel – czerpiemy z doświadczenia najlepszych: Klipko, Helicoil, Masterfix

Nasza firma, chcąc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, na co dzień współpracuje jedynie z najlepszymi producentami elementów i systemów mocowania. Są to firmy cieszące się ogromną renomą, będącą efektem wykorzystywania w procesie produkcyjnym najnowszych technologii, najlepszych sprzętów i precyzji. Dzięki temu połączeniu do dystrybutorów takich jak my, trafiają artykuły złączne najlepszych jakości.

Dziesiątki branż, setki firm, tysiące zadowolonych użytkowników. Dlatego jesteśmy pewni, że współpracujemy z najlepszymi. Nasze artykuły złączne nigdy nie zawodzą. Charakteryzują się niezwykłą trwałości, precyzją, łatwością montażu. Wiemy, że dzięki nim sprzęty i urządzenia działają sprawnie, a przedmioty nie tracą swojej funkcjonalności. Wiemy też, że to od nas, jako dostawców, w dużej mierze zależy bezpieczeństwo osób pracujących na sprzętach wykorzystujących nasze elementy.

Z kim współpracujemy? Klipko, Helicoil, Masterfix

Między innymi z KVT-Fastening – firmą z ponad 85-letnia tradycją, która dostarcza do naszej oferty najwyższej jakości elementy do szybkiego montażu, doskonale kompensujące niedoskonałości montażowe w różnych zastosowaniach. Pod marką Fasteks oferuje ona między innymi niezawodne nakrętki klatkowe Klipko.

Kolejnym producentem, któremu szczerze ufamy i który nigdy nas nie zawiódł jest przedsiębiorstwo Bolhoff – strategiczny partner wielu gałęzi przemysłu. Jego renoma to efekt innowacyjnych produktów i profesjonalnego doradztwa. My, czerpiąc z dorobku firmy, oferujemy Państwu między innymi najlepsze na rynku wkładki gwintowe Helicoil dedykowane bardzo trwałym połączeniom.

Jeśli chodzi o nity, czy nitonakrętki, tu też ufamy najlepszym. Dlatego w naszej ofercie znajdują się elementy firmy Masterfix, będącej jedną z czołowych europejskich marek w technice nitów zrywalnych.

Sięgając po produkty wyznaczające najwyższe standardy w branży, oferujemy naszym klientom to, co najlepsze. Dobrze wiemy, że tylko tak buduje się zaufanie. A ono jest dla nas priorytetem.